Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pudra hemostatica 2g CELULOZA OXIDATA REGENERATA Tip ARISTA
- Număr anunț
- DA21505060
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- IMPARI LINE SRL (CUI RO16241803)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.505 RON
- Valoare finală
- 2.535 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:29
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.