Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ambouri expandabile intraarticulare marimea 3A (small), marimea 3 B (mediu); Pasta (gel) NUPREP

Număr anunț
DA21503926
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI RO9164147)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.333,68 RON
Valoare atribuită
11.333,68 RON
Data publicării
18.10.2018 10:47
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.333,68 RON

din 11.333,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.