Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSE DE ALIMENTATIE ENTERALA - FLOCARE INFINITY BOTTLE SET ENFI
- Număr anunț
- DA21502890
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273 RON
- Valoare atribuită
- 273 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 10:09
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273 RON
din 273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro