Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cathode Buffer Container (CBC) 3500 Series;POP-7™ Polymer for 3500/3500xL Genetic Analyzers;Solutie

Număr anunț
DA21497598
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.164 RON
Valoare atribuită
66.164 RON
Data publicării
17.10.2018 14:22
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.164 RON

din 66.164 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.