Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INDACATEROLUM+GLICOPIRONIUM / Ultibro breezhaler 85 mcg / 43 mcg x 30 caps. cu pulb. de inhalat
- Număr anunț
- DA21494763
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.852 RON
- Valoare finală
- 3.852 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:32
- Data finalizării
- 18.10.2018 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.