Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FRAXIPARINE 5700 UI ANTI-FACTOR XA/0,6 ML - NADROPARINUM
- Număr anunț
- DA21451817
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,70 RON
- Valoare atribuită
- 101,70 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:49
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,70 RON
din 101,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro