Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB AUTO

Număr anunț
DA21507735
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
Cod CPV
34312300-0 · Radiatoare pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392 RON
Valoare atribuită
1.392 RON
Data publicării
18.10.2018 13:12
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392 RON

din 1.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.