Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si consumabile auto
- Număr anunț
- DA21505563
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34210000-2 · Caroserii de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480,27 RON
- Valoare atribuită
- 480,27 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:44
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480,27 RON
din 480,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro