Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INLOCUIRE A GARDULUI IMPREJMUITOR DIN ELEMENTE PREFABRICATE DIN BETON

Număr anunț
DA21503738
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
M&M ORCONSTRUCTA SRL (CUI RO6859050)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.400 RON
Valoare atribuită
43.400 RON
Data publicării
18.10.2018 10:40
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.400 RON

din 43.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.