Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicare a anunturilor de angajare in presa scrisa - cotidian

Număr anunț
DA21503148
Autoritate contractantă
Agentia pentru Agenda Digitala a Romaniei (CUI 32722680)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,81 RON
Valoare atribuită
316,81 RON
Data publicării
18.10.2018 10:19
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,81 RON

din 316,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.