Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLECTOR EVACUARE SPATE RABA

Număr anunț
DA21502634
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34325200-3 · Tevi de esapament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879 RON
Valoare atribuită
879 RON
Data publicării
18.10.2018 10:00
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879 RON

din 879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.