Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agent stingere(CO2)
- Număr anunț
- DA21503512
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 4340684)
- Furnizor / câștigător
- COMSTING RADU SRL (CUI RO17562747)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 10:32
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro