Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel UE-exterior-90x135-ro

Număr anunț
DA21503127
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29373342)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,22 RON
Valoare atribuită
46,22 RON
Data publicării
18.10.2018 10:18
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,22 RON

din 46,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.