Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ion 316™ Chip Kit v2;Qubit™ Assay Tubes;Ion PGM™ Hi-Q™ View Sequencing Kit;MicroAmp™ Optical 96-Well
- Număr anunț
- DA21499212
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 31712354-6 · Cipuri de tranzistori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.078,80 RON
- Valoare atribuită
- 28.676 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:33
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.676 RON
din 22.078,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro