Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERV.REALIZ A STUDIILOR CADASTRALE IN VED.INTABULARII DREPTULUI DE PROP.A CJD IN CARTEA FUNCIARA

Număr anunț
DA21496731
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI RO14886862)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
17.10.2018 13:50
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.