Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica imobile in sistemul integrat de cadastru si carte funciara

Număr anunț
DA21481907
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
PFA Alexandrescu Dragos (CUI 32005251)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
16.10.2018 12:02
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.