Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE

Număr anunț
DA21507151
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TIMIS (CUI 11375707)
Furnizor / câștigător
NEWDESK SRL (CUI 26999482)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,31 RON
Valoare atribuită
2.041,31 RON
Data publicării
18.10.2018 12:48
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,31 RON

din 2.041,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.