Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola medicala SCOTT Extra Couch Cover 2 ply White

Număr anunț
DA21505368
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
843 RON
Valoare atribuită
843 RON
Data publicării
18.10.2018 11:38
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

843 RON

din 843 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.