Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elemente de scenografie - ansamblu mic mobilier
- Număr anunț
- DA21504103
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- ALTAX SRL (CUI RO12889617)
- Cod CPV
- 39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.252 RON
- Valoare atribuită
- 5.252 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 10:54
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.252 RON
din 5.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro