Ofertă acceptată Cumpărare directă

LENJERII PAT

Număr anunț
DA21492732
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN (CUI 4305989)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.983,69 RON
Valoare atribuită
2.983,69 RON
Data publicării
17.10.2018 11:10
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.983,69 RON

din 2.983,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.