Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIVERSE MATERIALE; OBIECTE SANITARE SI ELECTRICE

Număr anunț
DA21500209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.211,68 RON
Valoare atribuită
1.211,68 RON
Data publicării
17.10.2018 22:23
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.211,68 RON

din 1.211,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.