Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare pentru stabilirea conformitatii unui sistem de masurare a energiei termice tip MULTICALC
- Număr anunț
- DA21495835
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ELCOST COMPANY SRL (CUI 6551092)
- Cod CPV
- 50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.375 RON
- Valoare atribuită
- 4.375 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:16
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.375 RON
din 4.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro