Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de consult. „REABILITARE DRUMURI SCHELA CLADOVEI SI DUDASUL SCHELEI” MUN. DR. TR. SEVERIN

Număr anunț
DA21481404
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI RO31700497)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
16.10.2018 11:45
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.