Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schinmb pentru masini de cusut Liceul Tehnologic Beethoven
- Număr anunț
- DA21508517
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- PEGO-EXIM SRL (CUI 2294450)
- Cod CPV
- 42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.496 RON
- Valoare atribuită
- 3.496 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:41
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.496 RON
din 3.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro