Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC LED A60 8.8W E27 LUMINA NEUTRA VT-B1513930+TAXA TIMBRU VISION
- Număr anunț
- DA21508266
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,40 RON
- Valoare atribuită
- 112,40 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:32
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112,40 RON
din 112,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro