Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii telefonie mobilă

Număr anunț
DA21507432
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.960,72 RON
Valoare atribuită
93.960,72 RON
Data publicării
18.10.2018 13:00
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.960,72 RON

din 93.960,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.