Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elemente de scenografie - Pasarela cu cortina

Număr anunț
DA21503889
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI RO12889617)
Cod CPV
44212300-2 · Structuri si parti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.760 RON
Valoare atribuită
25.760 RON
Data publicării
18.10.2018 10:46
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.760 RON

din 25.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.