Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pompa ape murdare tip SXS 1500-VA produsa de SPERONI Italia
- Număr anunț
- DA21484219
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- HIDROTEKNIKA SRL (CUI RO11573887)
- Cod CPV
- 42511110-5 · Pompe termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.489 RON
- Valoare finală
- 1.489 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:27
- Data finalizării
- 18.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.