Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat
dezinfectanti
- Număr anunț
- DA21502391
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 09:50
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 462 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.