Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROFOR GRUNDFOS MQ 3-45 9651

Număr anunț
DA21498830
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
45232431-2 · Statii de pompare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.370,17 RON
Valoare atribuită
1.370,17 RON
Data publicării
17.10.2018 15:13
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.370,17 RON

din 1.370,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.