Ofertă acceptată Cumpărare directă

solutie dezinfectanta pentru textila Sanytol

Număr anunț
DA21500691
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,50 RON
Valoare atribuită
37,50 RON
Data publicării
18.10.2018 08:29
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,50 RON

din 37,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.