Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Materiale burgie/dibluri/piulite...

Număr anunț
DA21484863
Autoritate contractantă
UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
Furnizor / câștigător
LECRI COM SRL (CUI RO15115963)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.126,10 RON
Valoare atribuită
2.126,10 RON
Data publicării
16.10.2018 13:54
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.126,10 RON

din 2.126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.