Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii grup sanitar
- Număr anunț
- DA21504560
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Grigore Ghica Voievod (CUI 18238111)
- Furnizor / câștigător
- VLADSOFT SRL (CUI RO27326603)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.497,32 RON
- Valoare atribuită
- 19.497,32 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:10
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.497,32 RON
din 19.497,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro