Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare accesorii masina gaurit

Număr anunț
DA21501598
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
EDELWEISS GRUP SRL (CUI RO12863641)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,68 RON
Valoare atribuită
911,68 RON
Data publicării
18.10.2018 09:16
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,68 RON

din 911,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.