Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de imbracare a trotuarelor pe o suprafata de 500mp in loc. Horia, zona centrala loc de joaca
- Număr anunț
- DA21499276
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-RUT SRL (CUI RO13700561)
- Cod CPV
- 45233253-7 · Lucrari de imbracare a trotuarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.970 RON
- Valoare atribuită
- 58.970 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:36
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.970 RON
din 58.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro