Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII CAPITALE CAMERA SEDIU VECHI PRIMARIE AXENTE SEVER
- Număr anunț
- DA21485725
- Autoritate contractantă
- Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTO DANY CONSTRCT (CUI 35094725)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.993,30 RON
- Valoare atribuită
- 27.993,30 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:29
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.993,30 RON
din 27.993,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro