Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat
Lucrari de reparatii constructii, instalatii si electrice, in imobil existent
- Număr anunț
- DA21444028
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ECOCONSTRUCT UNION SRL (CUI RO30221593)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.644,50 RON
- Valoare atribuită
- 107.472,75 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 09:52
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.472,75 RON
din 109.644,50 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 2.171,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.