Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de operare Microsoft Windows 10 Home, Licenta retail USB, 32/64-bit, engleza

Număr anunț
DA21488461
Autoritate contractantă
Casa de Cultura Friedrich Schiller (CUI 4992980)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,38 RON
Valoare atribuită
1.008,38 RON
Data publicării
16.10.2018 20:44
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 18:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,38 RON

din 1.008,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.