Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatare cos de fum 15 - 18 cosuri

Număr anunț
DA21506626
Autoritate contractantă
Institutul pentru Studii Politice de Aparare si Istorie Militara (U.M. 02526) (CUI 4221098)
Furnizor / câștigător
FRAMSTEG MANAGEMENT SRL (CUI 29171092)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613,44 RON
Valoare atribuită
1.613,44 RON
Data publicării
18.10.2018 12:26
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.613,44 RON

din 1.613,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.