Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse intretinere

Număr anunț
DA21497824
Autoritate contractantă
SCOALA CU GIMNAZIALA ULIESTI (CUI 29139911)
Furnizor / câștigător
RODITOP SRL (CUI RO12467337)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120,43 RON
Valoare atribuită
5.120,43 RON
Data publicării
17.10.2018 14:32
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120,43 RON

din 5.120,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.