Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII HOTELIERE ALEXANDRIA

Număr anunț
DA21505008
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean Teleorman (CUI 6491810)
Furnizor / câștigător
VEDEA SRL (CUI RO1384422)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.459 RON
Valoare atribuită
2.459 RON
Data publicării
18.10.2018 11:27
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.459 RON

din 2.459 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.