Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII CAZARE IBIS SIBIU CENTRE

Număr anunț
DA21486910
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.727,52 RON
Valoare finală
17.727,52 RON
Data publicării
16.10.2018 15:16
Data finalizării
18.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.