Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cartofi,varza, morcovi, iaurt
- Număr anunț
- DA21493378
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- MINU COM SRL (CUI RO9242520)
- Cod CPV
- 55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517,85 RON
- Valoare atribuită
- 517,85 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 11:32
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
517,85 RON
din 517,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro