Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII CATERING
- Număr anunț
- DA21461799
- Autoritate contractantă
- Comuna Cornereva (CUI 3227742)
- Furnizor / câștigător
- BEANDREAS CERNA SRL (CUI RO33492961)
- Cod CPV
- 55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.910 RON
- Valoare atribuită
- 5.910 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 14:04
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.910 RON
din 5.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro