Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion -Lyon si retur cu Blue Air

Număr anunț
DA21499900
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.442 RON
Valoare atribuită
1.442 RON
Data publicării
17.10.2018 16:33
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 16:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.442 RON

din 1.442 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.