Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector EPSON EH-TW7300, FullHD, 2300lumeni, 4K Upscale, Alb

Număr anunț
DA21499928
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.639,03 RON
Valoare atribuită
5.639,03 RON
Data publicării
17.10.2018 16:37
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.639,03 RON

din 5.639,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.