Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS APC Back-UPS BR1200GI RS line-interactive / aprox.sinusoida 1200VA / 720W 10conectori 13, bateri
- Număr anunț
- DA21497521
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.441 RON
- Valoare atribuită
- 1.441 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 14:19
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.441 RON
din 1.441 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro