Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier in lucrari edilitare -lucrari de canalizare
- Număr anunț
- DA21505006
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- AUTO RUT SRL (CUI RO15539918)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:27
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.000 RON
din 11.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro