Ofertă acceptată
Cumpărare directă
proiect tehnic reabilitare constructii existente
- Număr anunț
- DA21502133
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 P.NEAMT (CUI 17404178)
- Furnizor / câștigător
- CREATIV PROIECT SRL (CUI 17536675)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 09:39
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.000 RON
din 26.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro