Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare continuitati si masurarea rezistentei de ispersie a prizelor de pamant
- Număr anunț
- DA21495608
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- SSM FIRE CONSULTING SRL (CUI RO25336694)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.310 RON
- Valoare atribuită
- 3.310 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:08
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.310 RON
din 3.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro